Solárium LUXURA

Solárium Luxura

Solárium je zařízení, které umožňuje lidem vystavit svou kůži umělému ultrafialovému záření s cílem získat opálení. Solária jsou obvykle vybavena speciálními lampami, které vydávají UV záření v dávkách podobných těm, které by získali při pobytu na slunci. Solária se často nacházejí v kosmetických salonech nebo tělocvičnách a mohou být pronajaty na krátkodobé nebo dlouhodobé období.

Používání solárií může mít jak pozitivní, tak negativní účinky na zdraví. Na jedné straně může umělé opálení pomoci lidem, kteří trpí nedostatkem vitamínu D, který se vyrábí v kůži při expozici slunečnímu záření. Na druhé straně může příliš časté vystavování kůže UV záření vést k předčasnému stárnutí kůže, vzniku vrásek, pigmentových skvrn a zvyšuje riziko vzniku kožního rakoviny.

Je důležité být opatrný při používání solárií a nevystavovat kůži nadměrnému množství UV záření. Pokud si chcete užít opálení, můžete zvážit použití samoopalovacích prostředků nebo se pokusit získat opálení přirozeným způsobem v době, kdy slunce není příliš silné.

Nabízíme také prodej solární kosmetiky.