Fit Studio

Chystáme do konce roku 2023 !

Co můžete u nás použít pro zlepšení kondice a zdraví.

  • Posilovací věž
  • Běžecký pás
  • Orbitrek
  • Dream Helter (vibrační plošina)

Cvičení pro zdraví jsou fyzické aktivity, které jsou zaměřeny na zlepšení zdraví a fyzické kondice jednotlivce. Existuje mnoho druhů cvičení pro zdraví, včetně aerobního cvičení, posilování s vlastní vahou, jógy, Pilates, tance a mnoho dalších.

Aerobní cvičení, jako je běh, jízda na kole, plavání nebo chůze, zlepšuje zdraví srdce a plic a posiluje imunitní systém. Posilovací cvičení, jako jsou kliky, dřepy, stahování břicha a zdvihání činek, zvyšují sílu a flexibilitu svalů a kostí a pomáhají předcházet zraněním.

Jóga a Pilates jsou cvičení, která zlepšují flexibilitu, rovnováhu a sílu, a mohou pomoci snížit stres a úzkost. Tance, jako je například Zumba nebo hip hop, jsou skvělou zábavou, která zlepšuje koordinaci a posiluje svaly.

Cvičení pro zdraví by mělo být prováděno pravidelně a postupně se zvyšovat intenzita a náročnost cvičení. Je důležité také dodržovat správnou techniku a používat správné vybavení a oblečení. Před začátkem cvičení byste měli konzultovat své zdravotní problémy s lékařem nebo trenérem, aby bylo možné přizpůsobit cvičení vašim individuálním potřebám a zdravotním omezením.